Logo EU

Szkolenia i warsztaty

Kancelaria Podatkowa „CONSTANS” Bożena Pawłowska z siedzibą w Koszalinie wraz z Partnerami: Placówką Szkoleniową „Computer College” przy POW „AYA” oraz SZJ CONSULTING Krzysztof Szulczyński ma przyjemność poinformować, że w okresie od stycznia 2010r. do lipca 2011r. realizowała projekt szkoleniowy w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Działanie 8.1 Rozwój pracowników i przedsiębiorstw w regionie Poddziałanie 8.1.1.

Projekt skierowany był do kadry kancelarii podatkowych i biur rachunkowych z województwa zachodniopomorskiego i zakończył się wykonaniem wszystkich założonych wnioskiem o dofinansowanie rezultatów - przeszkolenie 196 osób.

 

 

 
 

Biuro Rachunkowe Koszalin

  • Koszalińska Kancelaria Podatkowa Constans B. Pawłowska to coś więcej niż zwykłe biuro rachunkowe. Wieloletnie doświadczenie oraz wykwalifikowana kadra, pozwalają zaoferować nam kompleksową obsługę kadrowo-księgową każdej firmy. Nieustannie pracujemy nad podnoszeniem kwalifikacji naszych pracowników aby zapewnić klientom usługi na najwyższym poziomie. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, stale poszerzamy wachlarz świadczonych przez nas usług. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.