O firmie | Biuro Rachunkowe Koszalin - Constans

Kancelaria Podatkowa „Constans” B. Pawłowska została utworzona przez doradcę podatkowego Bożenę Pawłowską – numer wpisu 01154 na listę doradców podatkowych – 20 lutego 1994 roku i od tego dnia nieprzerwanie działa na rynku usług księgowych oraz doradztwa podatkowego.

Głównym celem Kancelarii jest kompleksowe i rzetelne zaspokojenie potrzeb naszych klientów w zakresie doradztwa podatkowego oraz usług rachunkowych, by umożliwić im skupienie się na realizacji misji prowadzonych przez nich działalności gospodarczych.

Każdorazowo współpracę z klientem rozpoczynamy od dokładnej analizy ekonomicznej, finansowej oraz charakteru działalności gospodarczej, a także planowania adekwatnych rozwiązań w zakresie podatków i księgowości, z uwzględnieniem planów rozwojowych danego przedsiębiorstwa. Analizując założenia rozwoju firmy pomagamy w wyborze najkorzystniejszego źródła finansowania zewnętrznego (leasing, kredyt, pożyczka) oraz zoptymalizowanej polityki kadrowej.

W ramach bieżącej obsługi danego przedsiębiorstwa realizujemy zaplanowane uprzednio  działania w sposób rzetelny i profesjonalny, pozostając w stałym kontakcie z klientem, co ma umożliwić bieżące rozwiązywanie rodzących się trudności w realizacji założeń firmy. Ponadto powierzenie zewnętrznemu podmiotowi obsługi księgowej i kadrowej umożliwia redukcję kosztów związanych z zatrudnieniem wyspecjalizowanych pracowników, zakupem odpowiedniego sprzętu komputerowego oraz oprogramowania.

 
 

Biuro Rachunkowe Koszalin

  • Koszalińska Kancelaria Podatkowa Constans B. Pawłowska to coś więcej niż zwykłe biuro rachunkowe. Wieloletnie doświadczenie oraz wykwalifikowana kadra, pozwalają zaoferować nam kompleksową obsługę kadrowo-księgową każdej firmy. Nieustannie pracujemy nad podnoszeniem kwalifikacji naszych pracowników aby zapewnić klientom usługi na najwyższym poziomie. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, stale poszerzamy wachlarz świadczonych przez nas usług. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.