Księgowość internetowa nie dla firm

W ostatnim okresie czasu, powstało wiele usług sieciowych oferujących księgowość on-line. Usługi te, początkowo cieszyły się dużą popularnością, zwłaszcza wśród małych firm. Potencjalnych klientów kusiły przede wszystkim niską ceną.

Okazuje się jednak, że to co miało być głównym atutem tego typu usług, nie do końca trafia w potrzeby przedsiębiorców. Według przeprowadzonych badań, aż 63% małych firm, które zdecydowały się na skorzystanie z usług księgowości on-line, zrezygnowała w ciągu 3 miesięcy i powróciła do tradycyjnych biur rachunkowych. Główną przyczyną tego stanu rzeczy, okazał się brak możliwości konsultacji z wykwalifikowanym pracownikiem, służącym radą i pomocą. Przedsiębiorcy podkreślali także fakt, iż "realne" biuro rachunkowe, pozwala im zaoszczędzić znaczną ilość czasu, którą w przypadku usług on-line, muszą poświęcić na śledzenie aktualnych przepisów podatkowych.

 
 

Biuro Rachunkowe Koszalin

  • Koszalińska Kancelaria Podatkowa Constans B. Pawłowska to coś więcej niż zwykłe biuro rachunkowe. Wieloletnie doświadczenie oraz wykwalifikowana kadra, pozwalają zaoferować nam kompleksową obsługę kadrowo-księgową każdej firmy. Nieustannie pracujemy nad podnoszeniem kwalifikacji naszych pracowników aby zapewnić klientom usługi na najwyższym poziomie. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, stale poszerzamy wachlarz świadczonych przez nas usług. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.