Wolny dzień za 15 sierpnia

Pracownikom będzie przysługiwał dzień wolny od pracy za świąteczną sobotę, 15 sierpnia. Dzień ten musi zostać odebrany przez nich w terminie wskazanym przez pracodawcę.

15 sierpnia jest Świętem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Zgodnie z ustawą jest ono wolne od pracy a dzień wolny za nie przysługujący, powinien zostać odebrany do końca okresu rozliczeniowego w danej firmie.

Przypomnijmy także, że zgodnie z obowiązującym kodeksem pracy, maksymalny okres rozliczeniowy to 3 miesiące. Dzień wolny nie przysługuje osobom zatrudnionym na umowę zlecenie, umowę o dzieło oraz samozatrudnionym.

 
 

Biuro Rachunkowe Koszalin

  • Koszalińska Kancelaria Podatkowa Constans B. Pawłowska to coś więcej niż zwykłe biuro rachunkowe. Wieloletnie doświadczenie oraz wykwalifikowana kadra, pozwalają zaoferować nam kompleksową obsługę kadrowo-księgową każdej firmy. Nieustannie pracujemy nad podnoszeniem kwalifikacji naszych pracowników aby zapewnić klientom usługi na najwyższym poziomie. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, stale poszerzamy wachlarz świadczonych przez nas usług. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.