ZUS dla klientów

Specjalny dyspenser ze szczegółowym opisem spraw obsługiwanych przez ZUS, system głosowych i wizualnych zapowiedzi oraz monitory LCD z informacjami z zakresu ubezpieczeń społecznych. To standard kolejnej już sali obsługi klienta Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.
W nowoczesny System Kierowania Ruchem, po Oddziale ZUS w Częstochowie wyposażona została sala obsługi klienta II Oddziału ZUS w Warszawie. Od dziś wszyscy klienci "warszawskiej dwójki" przy ul. Podskarbińskiej mają do dyspozycji system, który szczegółowo pokieruje ich kroki od drzwi oddziału do konkretnego okienka, w którym załatwią swoja sprawę. Na specjalnym dyspenserze z dotykowym ekranem wybiorą kategorię sprawy, z którą przyszli do ZUS, a system komputerowy przydzieli ich do konkretnego pracownika. Dzięki umieszczonym na sali obsługi monitorom klienci będą mogli szczegółowo zapoznać się z materią ubezpieczeń społecznych, a także wszelkimi istotnymi "newsami" związanymi z ZUS. Dodatkowo monitory wskazują aktualny stan liczby oczekujących.

Kolejnymi oddziałami, w których wprowadzony zostanie w najbliższym czasie nowoczesny System Kierowania Ruchem są oddziały w Siedlcach i Słupsku. Docelowo system zostanie zainstalowany we wszystkich jednostkach ZUS i wraz z wdrażanym równolegle Nowym Portalem Informacyjnym umożliwi w niedalekiej przyszłości zdalną rezerwacją wizyt w ZUS. Oba przedsięwziecia realizowane są w ramach szerokiego projektu Platformy Usług Elektronicznych ZUS, czyli pierwszego profesjonalnego e-urzędu w Polsce. Pełne wdrożenie PUE planowane jest na 31 grudnia 2012 r.

Źródło informacji: ZUS

 
 

Biuro Rachunkowe Koszalin

  • Koszalińska Kancelaria Podatkowa Constans B. Pawłowska to coś więcej niż zwykłe biuro rachunkowe. Wieloletnie doświadczenie oraz wykwalifikowana kadra, pozwalają zaoferować nam kompleksową obsługę kadrowo-księgową każdej firmy. Nieustannie pracujemy nad podnoszeniem kwalifikacji naszych pracowników aby zapewnić klientom usługi na najwyższym poziomie. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, stale poszerzamy wachlarz świadczonych przez nas usług. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.